close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Coinbase Referral Code 2021 Link [$10 Bo..

https://www.coinbase.com/join/smorcz_g

coinbase.com Advertisement

Zdradzieckie trio, o Blance Kaczorowskiej, Ludwiku Kalksteinie i Eugeniuszu Świerczewskim

2 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
13
Opublikowany w dniu 21 Jul 2021 / w Dokument

⁣W moim dzisiejszym filmie kontynuuję tematykę rozpoczętą tydzień temu - polskich zdrajców w czasie niemieckiej okupacji. Dzisiaj opowiadam o tzw. wielkiej trójce zdrajców Polski: Blance Kaczorowskiej, Ludwiku Kalksteinie i Eugeniuszu Świerczewskim, których szpiegowska działalność poczyniła wielkie szkody w działaniu Polskiego Państwa Podziemnego. Zapraszam do oglądania.
Za tydzień opowiem o sprawie zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki - kapelana "Solidarności". Ten film będzie miał nieco innych charakter, gdyż przeprowadzę wywiad z prokuratorem Andrzejem Witkowskim, który dwukrotnie prowadził śledztwo w tej sprawie. Zapraszam do oglądania.

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, proszę kliknijcie SUBSKRYBUJ. Dziękuję!

Dziękuję za Państwa zainteresowanie, liczne komentarze oraz pozytywne recenzje emitowanych filmów. Aby móc dalej rozwijać ten kanał filmowy i lepiej spełniać Wasze oczekiwania zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe mojego projektu.
Wpłat można dokonać na konto w banku PKO BP nr: 94 1020 3147 0000 8102 0138 2696, także w systemie PayPal. Każda wpłata, nawet ta najdrobniejsza będzie cennym wsparciem kanału ZAKAZANE HISTORIE. Z góry dziękuję za Państwa ofiarność i zapraszam do oglądania kolejnych moich filmów z historiami, których nie znajdziecie w oficjalnych podręcznikach. Dr Leszek Pietrzak
PAYPAL: https://paypal.me/pools/c/8h0JcSO6sk
Można wesprzeć projekt "Zakazane historie" poprzez stałe wpłaty na PATRONITE - https://patronite.pl/zakazanehistorie

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej