close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

...Zbigniew Boniek o zaszczepieniu kadry...jeszcze czegoś "kibolu" nie rozumiesz???

2 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
11
Opublikowany w dniu 18 Apr 2021 / w Film i animacja

⁣ZAIGŁOWANI PRZEŻYJĄ NAJDŁUŻEJ 2 LATA!!!
Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy "Kajzer", stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, którą zaigłowano na kałZvida. Wzywa tych, których jeszcze nie ukłuto igłą ze śmiercionośnym związkiem, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym zaigłowaniu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu „przypominającym”.
Opracowywane są igłowania uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie "Kajzer", wyjaśnia, że ​​ostatecznym celem obecnie podawanego schematu igłowania może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak bójka w remizie strażackiej.
„Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która została ukłuta, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”. (* nie daje linku i "szyfruje "kajzer", igłowanie, etc. bo algorytmy usuwają...)

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej