close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Zaginęła IWONA WIECZOREK. Umieść linka do tego filmu gdzie tylko możesz.

0 Wyświetleń • 07/10/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

Strona zaginionej http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl/news.php
monitoring przy klubie papryka i restauracji sanatorium http://www.trojmiejska.info/?p=351
monitoring wzdłuż plaży http://www.trojmiejska.info/?p=365
podejrzany mężczyzna http://www.trojmiejska.info/?p=405

Iwona Wieczorek zaginęła 17 lipca. Wracała z dyskoteki w Sopocie. Pieszo, promenadą wzdłuż plaży, sama zmierzała do domu.
O godzinie 4:12 zarejestrowała ją kamera w Gdańsku-Jelitkowie, przy wejściu na plażę nr 63. To ostatni ślad, który ma związek z Iwoną.
Na nagraniu widzimy mężczyznę, który idzie za dziewczyną. Jest wysoki (ok. 190 cm wzrostu) Ubrany w koszulę w kolorze białym, w dużą ciemno niebieską kratę oraz z pasami tworzącymi drugą kratę w odcieniu jaśniejszym. Miał podwinięte rękawy. Spodnie w kolorze ciemnoniebieskim podobne do dżinsów. Na nogach buty typu adidas w kolorze jasny i ciemny brąz.
Twarz romboidalna silnie zarysowana o wyraźnych kościach policzkowych i mocno zarysowanej brodzie. Włosy rzadkie, średniej długości, ciemny blond, wyraźne ubytki w owłosieniu (zakola). Nos gruby - prawdopodobnie nieznacznie zdeformowany przez uderzenie. Usta średniej wielkości lekko opadające. Uszy średnie - przylegające. Oczy prawdopodobnie koloru piwnego.
Znak charakterystyczny: na ramieniu ma zawieszony biały ręcznik. On jest ostatnim udokumentowanym przez nagranie kamery człowiekiem, który szedł za dziewczyną.
On tez może być świadkiem tego, co później stało się z Iwoną.
Iwona Wieczorek do tej pory nie wróciła do domu. W momencie pisania tego tekstu minęło 21 dni od jej zagadkowego zniknięcia.Policja, wolontariusze z Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wraz z psami oraz przyjaciele Iwony kilkakrotnie przeszukali okoliczne tereny i pobliski park Reagana. Niestety, działania te nie przyniosły rezultatów.
Nikt nie widział, co stało się z Iwoną. Nie ma też ciała dziewczyny. Śledztwo prowadzi prokuratura w Gdańsku. Sprawy podjął się też znany jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Nie potrafi jednak wskazać miejsca w którym może znajdować się Iwona.

Telefon o mamy Iwonki: 692 569 160

Oficer dyżurny KWP w Gdańsku (58) 321-53-33 lub 997

NAGRODA za pomoc w znalezieniu Iwony Wieczorek:
20 000 zł od prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego
25 000 zł od detektywa Krzysztofa Rutkowskiego
10 000 zł od właścicieli sopockich lokali
1 000 000 zł od anonimowych biznesmenów z Gdańska

ŁĄCZNIE: 1 055 000 złotych!!!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie