Fakty Jebać fałsz
6
watermark logo

kierunek: Logistyka; specjalność: Informatyka w logistyce, II stopień

0 Wyświetleń

Celem studiów jest wykształcenie specjalistów wykorzystujących informatyczną infrastrukturę przedsiębiorstwa do usprawniania, optymalizowania i obsługi procesów logistycznych związanych z przepływem towarów (surowców, materiałów, wyrobów gotowych), materiałów i informacji.

Specjalność dostarcza studentom kompleksowej wiedzy o działaniu i możliwościach efektywnego wykorzystania narzędzi IT w logistyce. Absolwenci tej specjalności będą posiadali dobrą znajomość funkcjonowania systemów teleinformatycznych pozwalających zapewnić bezpieczeństwo informacji w strukturach sieciowych oraz zastosowania najnowszych narzędzi zarządzania łańcuchami logistycznymi.

Specjalność przygotowuje logistyków o wysokich kwalifikacjach w zakresie informatyki. Połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu logistyki oraz informatyki daje dodatkowe atuty na rynku pracy i ułatwia (po kilkuletniej praktyce zawodowej) zatrudnienie na stanowiskach specjalistów, menedżerów i analityków w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych oraz w jednostkach sektora publicznego.

Więcej o Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego znajdziesz na stronach:
http://www.wz.uni.lodz.pl
http://www.rekrutacja.wz.uni.lodz.pl
http://www.absolwent.wz.uni.lodz.pl
http://www.szkolenia.wz.uni.lodz.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Wydzial.Zarzadzania.UL/
Flickr: https://www.flickr.com/photos/138241519@N02/albums
LinkedIn: https://www.linkedin.com/schoo....l/wydział-zarządzani

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej