close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Wątpliwości Przed Ślubem z Kobietą - Nie Jestem Pewny Ślubu, Ale Boję Się, Że Nie Znajdę Lepszej

0 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - wątpliwości przed ślubem z kobietą. Nie jestem pewny ślubu. Kłótliwa dziewczyna. Jak odejść przed ślubem. Mam wątpliwości czy brać ślub. Psycholog nie pomoże. W tym nagraniu porozmawiamy o wątpliwościach czytelnika przed ślubem i otrzymasz odpowiedzi na pytania: Jak zweryfikować wątpliwości przed ślubem i podjąć właściwą decyzję. Co robić, gdy nie jestem pewny ślubu, ale boję się, że lepszej nie znajdę.
- Jak odejść przed ślubem, gdy jest się z toksyczną narzeczoną, z kłótliwą dziewczyną.
- Jak obliczyć ryzyko nieszczęśliwego małżeństwa i uniknąć tragedii.
- Jak rozpoznać, że kobieta tylko udaje dobre zachowanie przed ślubem, a potem zmieni się na gorsze.

PYTANIE I DYLEMAT CZYTELNIKA: Wątpliwości przed ślubem. Nie jestem pewny ślubu. Kwestia kompromisu czy się na to godzę czy nie.

"Wypisałem sobie wszystkie toksyczne zachowania mojej narzeczonej z okresu 2,5 roku. (równo od ostatniego roku było tego 5). Łącznie było ich 8/9. I racja Twoja całkowita, że wszystkie zachowania, wskazują na to, że momentami jest ona: stuknięta, niestabilna emocjonalnie, dziecinna, nielogiczna, nierozumna, ma zachwiania pewności siebie, poczucia wartości swojej osoby itd.

Z jednej strony jak na to patrzę, to NIBY nie jest to aż tak dużo, ale jak sobie pomyślę, że ja NIGDY się tak nie obraziłem, to wnioskuję dlaczego ja mam cierpieć!? Alee to całe przywiązanie. (...)"

Po pierwsze trzeba oddzielić oznaki zainteresowania kobiety od jej charakteru.

Wątpliwości przed ślubem - jak oszacować ryzyko nieszczęśliwego małżeństwa.

Lepiej być samemu niż z niewłaściwą kobietą.

Z roku na rok stajemy się co raz lepsi w te klocki, jeśli się rozwijamy i zagadujemy.

Dlatego mnóstwo żonatych mężczyzn jest nieszczęśliwych,
a te ich żony też są nieszczęśliwe. To takie proszenie się o kłopoty. Gdy którakolwiek strona ma wątpliwości odnośnie ślubu, to nie powinna go zawierać, ponieważ niesie on zbyt poważne i daleko idące konsekwencje.

Masz wątpliwości po 2,5 roku związku, więc zapewniam, że nic nowego już nie odkryjesz. To, co powoduje u Ciebie teraz wątpliwości przed ślubem nadal będzie je powodować za rok, za dwa. 2 lata to wystarczający czas, aby kogoś poznać na tyle, by móc taką decyzję podjąć lub się rozstać.

Myślę, że to jest złota zasada: “Masz wątpliwości - nie bierz ślubu”.

Wątpliwości oczywiście poparte faktami i oceną związku w oparciu o konkretne kryteria a nie jakieś gdybanie.

Być może wpakowałeś się w ten ślub nieświadomie. Sam się oświadczyłeś, bo nie miałeś do końca pojęcia, co czynisz albo uległeś presji kobiety i dałeś sobie wejść na głowę. To wtedy tym bardziej można się z tego wycofać i powiedzieć, że nie jesteś na to gotowy, bo masz zbyt wiele wątpliwości i nie jesteś w stanie ich pokonać.

Wątpliwości przed ślubem - jak rozpoznać toksyczną, niestabilną, kłótliwą kobietę?

Małżeństwo niesie ze sobą tyle niebezpieczeństw, że wybieranie sobie kobiety, wobec której ma się wątpliwości brzmi dla mnie, jak szaleństwo. Wynika to z głębokiej świadomości, z obserwacji mojego życia, życia najbliższych, znajomych (teraz jest okres na rozwody), z konsultacji o tym, jak ludzie potrafią się unieszczęśliwiać w związkach.

Lepiej to z niej wyplenić teraz, przed ślubem. Może karcenie jej za fochy tak ją wkurzy, że odwołanie ślubu będzie czymś oczywistym, przynajmniej dla Ciebie.

A może ona będzie tak świetnie udawać (byle dotrwać do ślubu), a potem będzie pozwalać sobie na co raz więcej.

Praktycznie każdy poszkodowany mężczyzna przyznaje, że widział sygnały ostrzegawcze nieraz od samego początku relacji, a czasami z biegiem rozwoju relacji, ale je bagatelizował.

Jakie skutki w Twoim życiu przyniosło bagatelizowanie sygnałów ostrzegawczych i wątpliwości, które było widać od początku relacji?

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie