close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

PROGRAM BUDOWY KAPITAŁU KONGRES590 (PFR HD)

1 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 19 Feb 2020 / w Edukacja

Zapoznaj się z ofertą Polskiego Funduszu Rozwoju pod adresem: https://pfr.pl/pl/oferta/

Skontaktuj się z naszym ekspertem pod bezpłatnym numerem infolinii 800 800 120 i dowiedz się jak pozyskać finansowanie.

Niskie oszczędności, w szczególności długoterminowe, obniżają potencjał wzrostu inwestycji i PKB oraz powodują jedne z najniższych w Unii Europejskiej poziomów aktywów finansowych Polaków. W Polsce brakuje powszechnego systemu budowania oszczędności gospodarstw domowych na cele emerytalne. To główne wnioski z raportu Fundacji Republikańskiej i Polskiego Funduszu Rozwoju, opublikowanego podczas Kongresu 590 w Rzeszowie.

W ostatnich miesiącach dużo uwagi mediów i komentatorów przyciągnął problem niskich inwestycji jako czynnika składowego Produktu Krajowego Brutto. Eksperci i politycy zwracali uwagę na to, że przedłużający się okres niskich inwestycji będzie oznaczał wolniejszy wzrost gospodarczy Polski w przyszłości. W odpowiedzi na powyższe kwestie zespół Fundacji Republikańskiej we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju podjął badania, których celem było ustalenie jaki jest faktycznie stan oszczędności Polaków i jakie są jego skutki dla gospodarki kraju.

RAPORT SPECJALNY FUNDACJI REPUBLIKAŃSKIEJ I POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU - AKUMULACJA KAPITAŁU W GOSPODARCE POLSKI: https://goo.gl/HnfmfV

Subskrybuj kanał: https://goo.gl/HdkfK2

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej