close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Podoba Mi Się Dziewczyna - Czym Jest Chemia Między Dwojgiem Ludzi? Jak Mieć To Coś?

2 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - podoba mi się dziewczyna i chcę mieć to coś. Czym jest chemia między dwojgiem ludzi. Co to znaczy "mieć to coś". Podoba mi się dziewczyna z klasy, ze szkoły, której nie znam, ale boję się zagadać oraz ona nie zwraca na mnie uwagi. Jak poznać dziewczynę, która mi się podoba? Co zrobić, gdy stwierdzasz: "Podoba mi się dziewczyna, ale boję się zagadać.' W tym nagraniu dowiesz, się co to znaczy "mieć to coś" oraz jak powstaje chemia między dwojgiem ludzi.

Chemia między dwojgiem ludzi - 5 składników, aby mieć to coś.

Umiejętności rozmowy:

Aby zagadać do dziewczyny, która Ci się podoba potrzebujesz nauczyć się inwestować w rozmowę poprzez opowiadanie w interesujący sposób.

Emocjonująca rozmowa to rozmowa przez pryzmat zmysłów, ponieważ zmysły pozwalają nam odczuwać emocje, a dzięki wytwarzaniu emocji w kobiecie będziesz postrzegany, jak facet, który wie, jak mieć to coś.

Dystans, poczucie humoru i flirt tworzą chemię między dwojgiem ludzi.

Jeśli będziesz tylko opowiadał w interesujący sposób, to możliwe, że zostaniesz tylko ciekawym rozmówcą, ale nie chłopakiem i nie wywołasz chemii z dziewczyną.

Dlatego rozmowę trzeba PRZYPRAWIAĆ poczuciem humoru, zaczepkami, jak np. odwracanie ról, że to dziewczyna chce Ciebie bardziej niż Ty ją i np. kwalifikowanie dziewczyny, sprawdzanie, czy warto się z nią zadawać. Jest o tym 77 technik flirtu.

Dbanie o siebie, a potem wymaganie tego od dziewczyny.

Nie możesz być niezadbany i oczekiwać, że zainteresujesz dziewczynę bardziej zadbaną od Ciebie.

Wymagaj najpierw od siebie, a wtedy będziesz czuł: "O, podoba mi się dziewczyna", to będziesz na jej poziomie, będziesz dla niej potencjalnym chłopakiem albo chociaż partnerem do rozmowy na równym poziomie.

Dzięki temu również wiesz, czego oczekujesz od dziewczyny, więc unikniesz postawy desperata, który weźmie każdą, byle jakoś wyglądała, tylko masz temat do rozmowy i pytasz, czym się dziewczyna interesuje, czy uprawia jakieś sporty itd.

Podoba mi się dziewczyna, której nie znam – jak zagadać?

W rozmowie obracaj wszystko na swoją korzyść.

Jeśli dziewczyna nie jest zainteresowana albo jest uszczypliwa, to zachowasz twarz, pokażesz dystans, pewność siebie i poczucie humoru.

Na wszelkie jej uwagi nie reaguj podlizywaniem się ani przepraszaniem.

Zamiast tego obracaj to na swoją korzyść, że cieszysz się, że jej się to podoba, że zwróciła na to taką uwagę.

Nawet jeśli zdarzy Ci się wyjść na trochę aroganckiego, to jest to lepsze dla Twojego doświadczenia niż ciągłe łajzowanie, podlizywanie i przepraszanie za swoje istnienie.

Flirt to 90% mowa ciała i ton głosu.

Słowa to ta mniejsza część komunikacji, natomiast o wiele potężniejsza w chemii między dwojgiem ludzi jest Twoja postawa, kontakt wzrokowy, ton głosu, nastawienie.

Flirt to również nutka niepewności, tajemniczość, niepokój.

Kobiety nie szanują łatwych ani nachalnych lub wulgarnych facetów, podobnie jak mężczyźni nie szanują nachalnych kobiet.

Szczere zainteresowanie kobiety to podstawa, aby mieć to coś.

Uważaj na dziewczyny, które chcą się tylko dowartościować uwagą facetów, być z kimkolwiek, są maniaczkami kontroli, księżniczkami dramatu.

Zobacz: "10 toksycznych typów kobiet" oraz "4 toksyczne typy kobiet"

Od początku prowadź odważnie relację w kierunku randek, ponieważ później co raz trudniej się przełączyć aż w końcu szansa przepada bezpowrotnie.

Dzięki rozwijaniu męskiego charakteru i zdecydowanemu działaniu chemia między dwojgiem ludzi przestaje być dziełem przypadku, a dzięki temu, że wiesz, jak mieć to coś, to potrafisz się odnaleźć w sytuacji, gdy mówisz sobie: "Podoba mi się dziewczyna" i zamiast się wtedy zamrażać, to wiesz dokładnie, co robić i jak zagadać.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie