close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Po Czym Poznać, Że Jej Zależy i Się Jej Podobam?

0 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - po czym poznać, że się jej podobam? Po czym poznać, że jej zależy na związku, na mnie, na czymś więcej? Jak poznać, że dziewczynie zależy na chłopaku? Przez całą relację obserwuj CZYNY i wysiłek, jaki dziewczyna wkłada w relację. Przez pierwsze 10 spotkań dziewczyna jest tą bierną stroną, więc wystarczy, że podaje alternatywne dni spotkania, przychodzi na spotkania, dobrze się na nich bawi i akceptuje pocałunek w usta na końcu spotkań.

Po czym poznać, że jej zależy na Tobie i się jej naprawdę podobasz?

Z biegiem czasu, szczególnie w stałym związku obserwuj, czy dziewczyna zaczyna co raz więcej inwestować od siebie w relację.

Np. przyjeżdża też do Ciebie, okazuje Ci zainteresowanie w rozmowie, a także poprzez dotyk, próbuje Ci się przypodobać, przygotowuje dla Ciebie posiłek, ciasto albo napój i stara się o Ciebie na różne sposoby, komplementuje, mówi po imieniu, pamięta o urodzinach.

Po czym poznać, że jej zależy – Dziewczyna nie manipuluje i nie obraża się

Obserwuj, jak dziewczyna reaguje na Twoje odmowy i różnice zdań.

Zasady wyzwania, tajemniczości, przestrzeni, tęsknoty są nie tylko po to, aby zainteresować dziewczynę, ale przede wszystkim po to, aby zniechęcić toksyczne maniaczki kontroli, wampiry uwagi, fochające się księżniczki dramatu i profesjonalne randkowiczki, które spotykają się, żeby zabić czas i posiadać jakiegokolwiek pantofla w celu dowartościowania się.

Po czym poznać, że się jej podobam – Obserwuj jej czyny, prawdziwe intencje i charakter

Większość dziewczyn nie chce być sama, dopóki nie znajdzie jakiegoś zastępstwa.

Wiele kobiet nie potrafi w ogóle być sama, więc wybierają związek z rozsądku, w którym nie będą szanować mężczyzny i będą wtedy TKWIĆ dodatkowe 6 do 12 miesięcy (lub nawet do końca życia) z niskim lub skaczącym, czyli udawanym i zmiennym zainteresowaniem, mimo że nigdy już nie będą trwale i szczerze zainteresowane.

Sztuką jest odczytać i utrzymać prawdziwe zainteresowanie kobiety oraz szybko rozpoznać i skreślić fałszywie zainteresowane i toksyczne kobiety.

Pamiętaj, że brak stabilnego zainteresowania to udawane zainteresowanie, żeby być z kimkolwiek i nie daje to zadowolenia w związku, tylko jest fałszem.

Napisz w komentarzu, czy teraz już wiesz dokładnie, po czym poznać, że jej zależy i się jej podobasz oraz, jak radzisz sobie
z własnym wampiryzmem, gdy łudzisz się, że lepsza fałszywa dziewczyna niż żadna.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie