close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Do Polski wpłynęły dokumenty | Aktualności 360

0 Wyświetleń • 07/08/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

Magdalena Żuk umarła w zupełnie innych okolicznościach? Do Polski trafiły właśnie dokumenty, które pokazują nowe fakty w sprawie tajemniczej śmierci kobiety, która wstrząsnęła całym krajem. Czy nowe okoliczności rozwiążą tę nietypową sprawę?

Magdalena Żuk była na ustach wszystkich. Młoda Polka, która wyjechała na wakacje do Egiptu zmarła w bardzo nietypowych okolicznościach. Jej odejście, tak bardzo niewyjaśnione i owiane tajemnicą nadal budzi wielkie emocje. Do Polski trafiły właśnie dokumenty, które mogą rzucić całkowicie inne światło na bulwersującą sprawę.

Magdalena Żuk zginęła w zupełnie innych okolicznościach?
Śmierć Żuk, która jest kontrowersyjna na bardzo wielu płaszczyznach była prawdziwą wodą na młyn wszystkich fanów teorii spiskowych. Część polskiej opinii publicznej sugerowała porwanie, a nawet przynależność kobiety do sekty. W bulwersującej i jednej z najgłośniejszych spraw ostatnich lat pojawiły się całkowicie nowe fakty, które mogą zweryfikować, chociaż część ustaleń.

- W ostatnim czasie do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze wpłynął przekazany w ramach międzynarodowej pomocy prawnej przez Arabską Republikę Egiptu raport - przekazuje w komunikacie prasowym Tomasz Czułowski z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Nie wiadomo do końca, jakie to doniesienia trafiły do strony polskiej, ale wiadomo, że ustalenia egipskich śledczych są dosyć obszerne.

- Raport przedstawia obszerną informację o przeprowadzonych przez tamtejsze organy ścigania [...] czynnościach procesowych, między innymi w zakresie zeznań przesłuchanych osób oraz wyników przeprowadzonych przez biegłych badań - przekazała Faktowi prokuratura.
Czy Żuk popełniła samobójstwo?
Chociaż wiele wskazywało na to, że śmierć Polki w Egipcie miała dramatyczny przebieg, to z ustaleń śledczych wynika, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu było samobójstwo po upadku z wysokości. Jedna z hipotez zakłada, że turystka miała mieć zaburzenia psychiczne i zażywać leki na depresję. W obliczu pojawienia się nowej dokumentacji prokuratura zbada ją i przedstawi wyniki swoich ustaleń opinii publicznej.

- Prokuratura rozważy powołanie biegłych celem wydania opinii uzupełniających w konfrontacji z materiałami przekazanymi przez stronę egipską oraz wykona inne niezbędne czynności konieczne do wszechstronnego wyjaśnienia sprawy - przekazali śledczy w oświadczeniu prasowym. #Nowe, #fakty, #sprawie, #śmierci, #MagdalenyŻukDoPolski, #wpłynęły, #dokumenty
Nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Do Polski wpłynęły dokumenty | Aktualności 360
https://www.youtube.com/channe....l/UCk-zXQ4WwSqodBf5l

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie