close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Mowa Ciała Mężczyzny Podczas Rozmowy Z Piękną Dziewczyną: Odchylaj Się Od Kobiet!

0 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - mowa ciała mężczyzny w uwodzeniu kobiet. Zwróć uwagę na to, że niemal każdy facet swoją mową ciała okazuje pięknej kobiecie nadmierne zainteresowanie i robi to zupełnie nieświadomie. W jakiś sposób język ciała faceta zdradza jego wysokie zainteresowanie kobietą? Większość facetów nachyla się w stronę ślicznej dziewczyny, przez co pokazują ogromne zainteresowanie.

Piękna kobieta wie, że jest atrakcyjna i pożądana przez mężczyzn, więc musisz się zaprezentować jako ktoś równie atrakcyjny jak ona. Jak facet, który ma wybór oraz potrafi podchodzić do kobiet, jest pewny siebie i nie jest spragniony uwagi kobiety, ponieważ jest wybredny i ma duży wybór.

Jak to pokazać swoją męską mową ciała? Odchylaj się od kobiet, gdy z nimi rozmawiasz. Poczujesz się wtedy o wiele bardziej pewny siebie oraz pokażesz dziewczynie, że jesteś atrakcyjny i nie próbujesz jej na siłę się przypodobać oraz się do nie zbliżyć.

Zauważ, że w pubach i kawiarniach zdecydowana większość facetów, którzy siedzą tam z jakąś dziewczyną na pierwszym spotkaniu nachylają się do niej. Trzymają np. ręce na stole i są pochyleni w stronę kobiety, a dziewczynie z kolei się odchyla i to ona ma władzę oraz moc wyboru czy zechce tego faceta czy też nie.

To bardzo słaba pozycja i pokazuje dziewczynie, że już Ci się bardzo podoba. Wtedy nie jesteś dla niej żadną tajemnicą ani wyzwaniem. Nie musi o Ciebie zabiegać, odkrywać Cię ani w jakikolwiek sposób starać się o Ciebie.

Gdy zbyt bardzo pokażesz swoje zainteresowanie pięknej kobiecie, to dołączysz to gromady facetów z jej życia, którzy są dla niej zbyt nudni i nie są dla niej żadnym wyzwaniem, więc Cię oleje jak resztę.

Dlatego gdy siedzisz lub stoisz i rozmawiasz z piękną dziewczyną, to ustaw swoją mowę ciała tak, aby to kobieta musiała się nachylać do Ciebie albo oboje bądźcie odchyleni.

Wtedy zrównasz ten brak równowagi między waszym zainteresowaniem i pokażesz kobiecie, że Ty również tutaj podejmujesz decyzję i również ją wybierasz lub nie.

Taka postawa pokazuje, że jesteś bardzo pewny siebie i nie jesteś zdesperowany. Dodatkowym plusem takiej mowy ciała jest wytwarzanie napięcia między wami, które kobieta często przerwie poprzez zbliżenie się do Ciebie lub krótkie dotknięcie Cię podczas rozmowy.

Zawsze, gdy wytwarzasz przestrzeń między Tobą a kobietą, to ona (jeśli jej się podobasz) będzie czuła przyciąganie do Ciebie. Natomiast jeśli będziesz ją przytłaczał swoją mową ciała, stał zbyt blisko, mówił ze zbyt bliskiej odległości, stał centralnie przodem do niej, zamiast pod lekkim skosem oraz nachylał się, to wtedy okażesz zbyt duże zainteresowanie i będziesz odpychał od siebie dziewczynę.

Dlatego zwróć na to szczególną uwagę i podczas rozmowy odchylaj się od dziewczyny. Zarówno, gdy stoisz i rozmawiasz jak i gdy siedzisz przy stoliku lub na ławce czy też kanapie. Oprzyj się i pozwól się wam obojgu cieszyć przestrzenią między wami, która wytwarza napięcie i przyciągnie do Ciebie dziewczynę.

Po więcej wskazówek na temat budowania pewności siebie z pięknymi kobietami wejdź na moją stronę

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie