close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Mateusz Piegza: Na trzepaku vs. na Facebooku // Mikrogranty Medialabu 2019

26 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 19 Feb 2020 / w Edukacja

„Na trzepaku vs. na Facebooku“ to interdyscyplinarny projekt badawczy dotyczący życia społecznego młodych ludzi oraz kondycji miejsce, gdzie takie interakcje mają miejsce.

Przeprowadzone badania przybliżyły obraz tego, jak i gdzie funkcjonuje życie społeczne młodych ludzi. Pomogły także stworzyć wytyczne dotyczące tego, jak architektura czy urbanistyka może w dzisiejszych czasach przyczynić się do wspierania aktywności w przestrzeni publicznej.

Mateusz studiował na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Jest projektantem i koordynatorem projektów artystycznych, edukacyjnych, procesów projektowych i budowlanych; jest również badaczem architektury i nauczycielem. Od 2015 roku wraz z Aleksandrem Celustą prowadzi Henryk Gallery oraz Henryk Fundację, zajmujące się promocją najciekawszych młodych artystów w Polsce i za granicą. Interesuje się architekturą zrównoważoną, społecznymi oddziaływaniami architektury oraz najnowszymi zjawiskami sztuki współczesnej.

///

???? O programie Mikrogranty Medialabu:
Mikrogranty Medialabu to program wsparcia dla młodych ludzi eksperymentujących z technologiami cyfrowymi. Celem programu jest więc dotarcie do nieco młodszych użytkowników i twórców technologii – danie im możliwości realizacji własnych projektów i zaangażowanie ich do innych działań Medialabu.
Więcej: https://mikrogranty.medialabkatowice.eu

///
Medialab Katowice to eksperymentalny projekt łączący działania twórcze, badawcze i edukacyjne. Uczestnicy interdyscyplinarnych przedsięwzięć na pograniczu sztuki, designu i technologii wykorzystują media cyfrowe do badania miasta i tworzenia nowych narracji dla Katowic.

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej