close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Kobiety Kochają Drani? Dziewczyny Kochają Niegrzecznych Chłopaków - Dlaczego?

0 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - czy kobiety kochają drani? Dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków? Dlaczego tak się dzieje? Dranie tak samo zabijają zainteresowanie dziewczyny, jak zbyt mili faceci. Różnica polega na tym, że dranie czy niegrzeczni chłopcy są bardziej zdecydowani i wykazują bardziej męskie prowadzenie relacji w kierunku randek zamiast przyjaźni i czajenia się. Dlaczego kobiety kochają drani? Ponieważ zbyt mili faceci próbują zgrywać przyjaciela kobiety oraz nie flirtują w męski i odważny sposób.

Dranie z kolei nieraz przytłaczają dziewczynę swoją dominacją, ale dzięki temu prędzej czy później mają jakąkolwiek dziewczynę
(np. mało asertywną lub pustą, ale mają), bo działają zdecydowanie, a ci zbyt mili faceci są wiecznie sami, bo zawsze boją się wykonać jakikolwiek krok do przodu.

Jak być draniem, dupkiem, łobuzem, niegrzecznym facetem?

Nie musisz być natrętem ani chamem, ani facetem łatwym ani draniem.

Wystarczy, że oprócz flirtowania będziesz inicjował tzw. Kroki do Związku, jak zapytanie o nr telefonu czy zadzwonienie i umówienie spotkania bez pretekstów, tylko w celu wyłącznie towarzyskim.

Odważnie i po męsku. Bez czajenia się poprzez wiele tygodni lub miesięcy pisania lub pod przykrywką korepetycji i innych koleżeńskich bzdur.

Wówczas nie ujawniasz swojego zainteresowania, jak napaleniec, co często robią dranie i może się to podobać niedowartościowanym dziewczynom, tylko w sposób KONKRETNY i jednocześnie SUBTELNY PROWADZISZ relację do przodu.

Sprzeczne sygnały vs. Prawdziwe zainteresowanie

Uważaj na dziewczyny, które chcą być z kimkolwiek, aby karmić się uwagą i posiadać pantofla.

Obserwuj, czy dziewczyna podaje alternatywny dzień spotkania, przychodzi i angażuje się na spotkaniach.

Gdy dziewczyna unika spotkania się, to chce się najwyżej dowartościować uwagą adorujących ją facetów - tzw. orbiterów (również drani), a ta która się zbytnio spieszy chce szybko sobie podporządkować pantofla.

Pocałunek w usta zwykle zniechęca dziewczyny, które
spotykają się z nudów.

Dlaczego dziewczyny kochają drani i wolą łobuzów?

Jaki jest niegrzeczny facet?

Niegrzeczni chłopcy i dranie zwykle całują dziewczynę w ciągu kilku spotkań bez względu na to, czy ona zabija z nimi czas czy nie, więc w ten sposób działając na ślepo, ale zdecydowanie mają w końcu JAKĄKOLWIEK dziewczynę

Zbyt mili faceci ciągle żyją w strachu, odwlekając zbyt długo pocałunek (ponad 5 spotkań), przez co zostają tylko kolegami i tchórzami w oczach dziewczyny.

Czy dziewczyny wolą i kochają darni?

Dranie tak samo zabijają zainteresowanie dziewczyn jak inni faceci.

Niegrzeczni chłopcy, dranie, gdy się zakochają również padają dziewczynom do stóp po paru spotkaniach lub tygodniach oraz wyznają uczucia, są przewidywalni, zbyt dostępni, łatwi, nudni.

Jednak przynajmniej na samym początku byli bardziej ZDECYDOWANI i ODWAŻNI, więc dziewczyny nieraz zostają z nimi, bo mając do wyboru totalną łajzę vs. niegrzecznego (zdecydowanego) faceta/drania, to pozostaną z tym drugim, bo jest bardziej męski i rzucą go nieco później lub zostaną z nim z przyzwyczajenia

Kluczem jest nie być ani łajzą ani macho-arogantem.

Kluczem jest nie udawanie drania, tylko zdrowe poczucie wartości, opanowanie, samokontrola, bycie wyzwaniem dla dziewczyny, przestrzeń i powolne rozwijanie relacji bez desperacji.

W ten sposób można zainteresować dziewczynę poprzez ciekawość, ekscytację, nieprzewidywalność, a przy tym nie trzeba być dupkiem, chamem, draniem, arogantem, burakiem, natrętem, niegrzecznym chłopakiem, łobuzem.

Można być miłym dla kobiet, ale nie można być tylko i wyłącznie miłym, bo to zbyt nudne i zabija chemię, ciekawość, tajemniczość.

Pełny plan 12 RANDEK i kroków do związku oraz program: "Pewność siebie w 90 dni", newsletter i artykuły zobacz na stronie:

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - nauczysz się tam, jak być gentlemanem i atrakcyjnym mężczyzną bez udawania niegrzecznego chłopaka i zbędnego kombinowania, jak być dupkiem, łobuzem oraz zastanawiania się, dlaczego kobiety kochają drani i odkryjesz, że naprawdę dziewczyny wcale nie kochają niegrzecznych chłopaków.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie