close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Jak Zagadać Do Dziewczyny, Żeby Przyszła Na Spotkanie? Porady, Jak Zbudować Zaufanie?

0 Wyświetleń • 08/20/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - porady, jak zagadać do dziewczyny, żeby przyszła na spotkanie? Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny - przykłady. Rozmowa z dziewczyną. Analiza podejścia. Jak zbudować zainteresowanie, zaufanie i wspólne tematy. Jak zagadać dziewczynę, żeby przyszła na spotkanie. W tym nagraniu otrzymasz analizę rozmowy z dziewczyną, z której nauczysz się, jak pogłębiać rozmowę, budować zaufanie i zainteresowanie, żeby dziewczyna nie obawiała się i nie unikała ponownego spotkania.

Jak zagadać do dziewczyny, że przyszła na spotkanie - czego unikać?

Unikaj robienia stereotypowego wywiadu i metryczki. Zdecydowana większość nieświadomych mężczyzn, nie wie, jak zagadać do dziewczyny, żeby ją zainteresować, więc zadają jej kolejne standardowe pytania, które ona słyszała już wielokrotnie.

Pytanie o jej pracę, studia, skąd jest, jak często tu przychodzi itp. pytania, które zdają wszyscy pozostali faceci.

Zero oryginalności.

Oczywiście możesz zagadać o pracy czy szkole, ale nadaj temu tzw. spin, czyli inny wydźwięk. Np. spytaj, co najbardziej lubi w tej swojej pracy lub szkole albo jaka jest jej wymarzona praca.

Jak zagadać do dziewczyny, żebyście się dobrze pamiętali?

Rozwijaj swoje horyzonty, żebyś potrafił się odnieść
i wypowiedzieć na wiele tematów oraz potrafił inwestować w rozmowę.

Nie wiedziałem, jak zagadać ani, o czym mam rozmawiać, bo o wszystkim miałem nikłe pojęcie, a już na pewno nie miałem pojęcia, co może interesować dziewczyny.

Jak zagadać do dziewczyny, żeby zmaksymalizować szanse na ponowne spotkanie?

Trzymaj się jakiegoś przygotowanego planu rozmowy. Możesz go oczywiście zmieniać na bieżąco, chociaż na początku polecam postępować zgodnie z instrukcjami, żeby się nie pogubić.

W ten sposób rozkręcisz tę rozmowę na samym początku, gdy nie wiadomo, o czym rozmawiać z dziewczyną.

Słuchaj, co dziewczyna odpowie i odnoś się do tego własnymi spostrzeżeniami, historiami, refleksjami, żeby nie strzelać tylko pytaniami, ale najpierw zainwestuj w rozmowę, a po chwili dziewczyna będzie mówić też od siebie.

Jak zagadywać do dziewczyn i się nie zrażać brakiem zainteresowania dziewczyny?

Jeśli z odpowiednią kulturą i uśmiechem zagadasz do dziewczyny, to ona podziękuje za rozmowę w uprzejmy sposób po kilku zdaniach i tyle.

Jak zminimalizować niezainteresowane dziewczyny?

Obserwuj, jak zachowuje się dziewczyna na chwilę zanim do niej zagadasz. Czasami widać z daleka, że dziewczyna się spieszy albo, że jest zdenerwowana.

Staraj się zagadywać do dziewczyn, które również w Tobie wywołują pozytywne emocje
i są na tyle sympatyczne, ładne, że zagadanie do nich sprawi Ci frajdę, ponieważ kobiety czują, gdy się zmuszamy do rozmowy i nie wiedzą, o co nam chodzi.

Mam nadzieję, że te wskazówki z nagrania i artykułu pomogą Ci regularnie zagadywać do nieznajomych dziewczyn i utrzymywać z nimi na tyle interesującą rozmowę, żeby przychodziły potem na spotkanie z Tobą.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie