close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Jak Poznać Nową Dziewczynę? Do Ilu Zagadać, Żeby Znaleźć Dziewczynę Szczerze Zainteresowaną?

2 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - jak poznać nową dziewczynę? Do ilu zagadać, żeby znaleźć dziewczynę? Jest to podstawowy problem mężczyzn, którzy nie mają dziewczyny ani nie mają regularnie pierwszych randek z nowo poznanymi dziewczynami. Mają zbyt mało opcji, ponieważ zbyt rzadko zagadują do nieznajomych dziewczyn twarzą w twarz. Zagadywania w Internecie nie liczę, ponieważ znajomy mi kiedyś zdradził, że w celu znalezienia dziewczyny napisał do 100 dziewczyn na fb, które miały w znajomych jego koleżanki.

Udało mu się w ten sposób znaleźć dziewczynę, ale ją oczywiście stracił, ponieważ jego rozwój atrakcyjnego charakteru poprzez pisanie przez Internet był w zasadzie zerowy.

W tym nagraniu dowiesz się:

Jak poznać nową dziewczynę?
Jak często zagadywać do nieznajomych dziewczyn, żeby znaleźć stałą, wartościową dziewczynę do związku i ją utrzymać?
Jak podrywać dziewczyny z kontekstem, a jak bez? Czego się spodziewać?
Ile procent dziewczyn jest już zajętych?
Ile procent dziewczyn przyjdzie na spotkanie po rozmowie zapoznawczej?

Jak poznać nową dziewczynę? Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę - jak często dziewczyny olewają rozmowę i nie chcą rozmawiać?

Nie ma żelaznej reguły, aczkolwiek im dłuższa i głębsza rozmowa, tym większe szanse na spotkanie.

Jak znaleźć dziewczynę? Jak poznać nową dziewczynę? Ile zagadanych dziewczyn rozmawia, daje kontakt i spotyka się z nudów?

Średnio co druga lub co trzecia lub co czwarta lub co piąta dziewczyna poda kontakt z grzeczności, z nudów, dla sportu i nie przyjdzie na spotkanie, będzie się tylko karmić uwagą najwyżej przez ten kontakt, a druga przyjdzie na spotkanie bez gadania na podstawie udanej rozmowy zapoznawczej.

Nie ma rozmów, więc nie ma randek.

Stąd tutaj jest ponad 24 godziny różnych rozmów (zobacz spis rozmówi czasy trwania), żeby nie było tego problemu w stylu “nie wiem, jak zagadać i o czym rozmawiać dalej, żeby nie było nudno i sztampowo.”

Gwarancji spotkania nigdy nie ma, natomiast możemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko najlepiej, jak tylko potrafiliśmy i na ile pozwalał czas oraz stwarzamy sobie okazje do poznawania kobiet, mamy wybór, możliwości, bogactwo kontaktów, więc potem przez telefon czy na randce nie ma spiny, bo jeszcze kilka dziewczyn czeka na swoją kolej.

Jak znaleźć dziewczynę na randkę? Jak poznać nową dziewczynę?

Czasami wszystkie przyjdą, czasami żadna, a my idziemy dalej do przodu, jak czołg i poznajemy dalej.

Idąc dalej nie ma sensu tak napinać się na efekt. Przyjdzie to przyjdzie, nie, to nie, następna.

Ta umiejętność i ten program “100 Rozmów Audio z Kobietami” polega na zbudowaniu swobody w konwersacji i poznawaniu wielu nowych kobiet, żeby nie łapać się na siłę pierwszej lepszej, często toksycznej lub poniżej oczekiwań.

W każdym razie na 10 dobrze zagadanych dziewczyn około 1 do 3 powinny przyjść na spotkanie, jeśli jest to rozmowa bez wspólnego kontekstu, czyli totalnie nieznajomi bez żadnego kontekstu wspólnych zajęć itp.

Jak zagadać do dziewczyny, gdy się boję i jestem nieśmiały?

Czasami zdarzy się więcej, jeśli poznajecie się w sprzyjających okolicznościach, a czasami 0 na 10, gdy trafi się czarna passa i spotkasz pod rząd same zajęte lub niezainteresowane.

Ważne, żeby nie przebiegało to, jak jakiś sztampowy wywiad ani terapia moich problemów, tylko żebyście normalnie się poznawali, na luzie.

W każdym razie o wiele lepsze wrażenie wywieramy, zagadując twarzą w twarz niż pisząc do totalnie nieznajomej dziewczyny w necie, więc po takim zagadaniu na żywo warto wymienić parę wiadomości, zaproponować spotkanie. Zobaczyć, co się uda z tego wycisnąć.

Umiejętności zdobyte podczas takich “zimnych podejść” niesamowicie przekładają się na miejsca z kontekstem, dzięki czemu potem mężczyźni nie mają problemu zagadać do dziewczyny z większym kontekstem, nawet jeśli jest to ich osiedle, lokalny sklep, przystanek, nie wspominając już o zajęciach tematycznych.

Bez kontekstu też nigdy nie wiadomo, kiedy spotka się taką wolną i pewną siebie dziewczynę. Trzeba zagadywać dużo dziewczyn.

Najpierw, aby stępić nieśmiałość, a potem, żeby trafić na właściwą dziewczynę, wolną, zainteresowaną, atrakcyjną dla nas, z łagodnym charakterem.

Polecam program “100 Rozmów Audio z Kobietami” z objaśnieniami na slajdach, w którym usłyszysz, jakich rodzajów reakcji kobiet możesz się spodziewać i jak na nie reagować, żeby uniknąć częstych problemów i zbudować wystarczające do ponownego spotykania się zaufanie i zainteresowanie.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie