close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Jak Poderwać Dziewczynę Swoich Marzeń?

1 Wyświetleń • 08/20/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - jak poderwać dziewczynę marzeń i ją w sobie rozkochać. Zobacz, jak zagadać do dziewczyny i jak z nią rozmawiać? O czym rozmawiać z dziewczyną, aby ją sobą zainteresować? W tym nagraniu otrzymasz tzw. tranzycje, czyli przejścia do flirtu. Zobaczysz na własne oczy, jak przejść od zwykłej rozmowy, jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną w danej sytuacji i jak potem przejść do flirtu. Przedstawiam także miejsca do poznawania dziewczyn, abyś zawsze wiedział, gdzie znaleźć dziewczynę, z którą masz największe szanse na zbudowanie udanego związku. Zapisz się już teraz na darmowy newsletter z poradami na temat podrywania i poznawania dziewczyn, budowania pewności siebie, a także doprowadzania do związku i utrzymywania go. Zobacz na własne oczy, jak poderwać dziewczynę, zaczynać rozmowę i przechodzić do flirtu na nagraniach z seminarium. Celem tego szkolenia jest wyrobienie takiego sposobu myślenia i żartowania z dziewczynami, w którym wzbudzasz w nich ogromną ciekawość i jesteś dla nich wyzwaniem, ponieważ żaden facet tak z nimi nie rozmawia, ponieważ nie ma pojęcia, jak poderwać dziewczynę swoich marzeń. .

Natychmiast odróżnisz się dzięki temu od wszystkich mężczyzn, którzy zagadują atrakcyjną dziewczynę. W pierwszym module zobaczysz, jak wraz z kursantami demonstruję tzw. tranzycje, czyli przejścia ze zwykłej rozmowy do flirtu. W szczególności skupiliśmy się na początkowej rozmowie, ponieważ jeśli potrafisz zagadać do obcej dziewczyny i przejść do flirtu, to potem zrobisz to w każdej innej sytuacji jak np. pierwsza i kolejne randki, a problem poderwania dziewczyny i zainteresowania jej zostanie rozwiązany.

W pierwszym module dowiesz się, jak swobodnie zagadywać do dziewczyn w konkretnych miejscach i przechodzić do flirtu i emocjonującej rozmowy. Otrzymasz wyjaśnienie poszczególnych tekstów, mowy ciała i reakcji kobiet w komentarzach na nagraniach.

Podejścia moje i kursantów do grup dziewczyn, pokazujące jak poderwać dziewczynę i utrzymać rozmowę, a także jak zainteresować całą grupę dziewczyn. Ukazanie prawdy na oczach kursantów o tym, jak kobiety wybierają podczas podrywu oraz dlaczego nie da się przekonać niezainteresowanych kobiet.

Jak poderwać dziewczynę poprzez budowanie napięcia seksualnego w rozmowie z kobietą? Dowiesz się, jaki jest najważniejszy cel w rozmowie z dziewczyną, który pomija większość facetów, bo nie wiedzą, jak go osiągnąć ani jak poderwać dziewczynę od początku. Jak sprawić, aby podrywana dziewczyna pragnęła Ciebie i chciała z Tobą przebywać?

Jak ją traktować, aby z czasem czuła do Ciebie wręcz pożądanie i niewytłumaczalne połączenie emocjonalne, które powstaje tylko między ludźmi, którzy dobrze się znają? Przy okazji powie Ci, jak poderwać zajętą dziewczynę i jej nie pozwolić na zdradę chłopaka, tylko skłonić ją do refleksji nad swoim życiem, związkiem i odezwanie się do Ciebie, gdy już będzie wolna.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie