close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Streambang Marketplace | Darmowa platfor..

Zaplasiamy wszystkich do normalnej społeczności bez patologi

streambang.com Advertisement

Jak Żydzi kolaborowali z Niemcami w okupowanej Polsce

3 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
13
Opublikowany w dniu 21 Jul 2021 / w Dokument

⁣Żydzi byli największymi ofiarami zbrodniczej polityki niemieckiej III Rzeszy. Symbolem ich tragicznego losu stały się getta i obozy zagłady, w których mordowano ich na masową skalę. Ale w żydowskich gettach znaleźli się też tacy, którzy kolaborowali z Niemcami. Ofiarą tej kolaboracji zawsze byli inni Żydzi. O żydowskich kolaborantach opowiadam Państwu w moim dzisiejszym filmie.
ZA TYDZIEŃ opowiem Państwu o nikczemnej działalności Chaima Rumkowskiego w łódzkim getcie. Ten film zatytułowałem "Władca getta".

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, proszę kliknijcie SUBSKRYBUJ, za co góry dziękuję. Na kolejne premiery zapraszam w każdy piątek o 20:00.

FINANSOWE WSPARCIE
Dziękuję za Państwa zainteresowanie, liczne komentarze oraz pozytywne recenzje emitowanych filmów. Aby móc dalej rozwijać ten kanał filmowy i lepiej spełniać Wasze oczekiwania zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe mojego projektu. Wpłat można dokonać na konto w banku PKO BP nr: 94 1020 3147 0000 8102 0138 2696, także w systemie PayPal. Każda wpłata, nawet ta najdrobniejsza będzie cennym wsparciem kanału ZAKAZANE HISTORIE. Z góry dziękuję za Państwa ofiarność i zapraszam do oglądania kolejnych moich filmów z historiami, których nie znajdziecie w oficjalnych podręcznikach. Dr Leszek Pietrzak
PAYPAL: https://paypal.me/pools/c/8h0JcSO6sk
Można wesprzeć projekt "Zakazane historie" poprzez stałe wpłaty na PATRONITE - https://patronite.pl/zakazanehistorie

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg