close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Jacek Bartosiak: Polska potrzebuje Ukrainy, jako obszaru buforowego

1 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 19 Feb 2020 / w Edukacja

Stosunki międzynarodowe są pełne napięć i spięć. Mocarstwa nieustannie walczą ze sobą o poszerzanie stref wpływu. Gdzie w tym wszystkim małe państwa?

Dzisiejszy odcinek "Polski na serio" będzie w całości poświęcony geopolityce i reakcji, jakie zachodzą między światowymi mocarstwami. O stosunkach międzynarodowych i "wojnie" między mocarstwami Łukasz Warzecha rozmawia z Jackiem Bartosikiem.

Jak kształtują się osie geopolityczne o panowanie na świecie? W co gra Donald Trump? W co grają Chiny i gdzie w tym wszystkim Polska i Rosja? Na te pytanie odpowiedź poznacie w najnowszym odcinku "Polski na serio"z Łukaszem Warzechą i Jackiem Bartosiakiem.

Program "Polska na serio" to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeże spojrzenie na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach. W każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na program "Polska na serio" zapraszają: Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. W każdy wtorek widzów zachęca do oglądania Łukasz Warzecha, a w czwartek o godzinie 20.00 na program zaprasza Ewa Zajączkowska.

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej