close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

odc. 61 straż Biznesowa - Kożuchów. Śpiąca służba i wizyta Policji oraz mistrz parkowania

0 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 27 Jan 2020 / w Ludzie i blogi

Jestem członkiem Stowarzyszenia Prawo na Drodze
http://www.prawonadrodze.org.pl
W tym wydaniu jest dwóch z trzech strażników z Kożuchowa.
Ten trzeci wystąpił w odc. 08 http://youtu.be/R9tn-nozpio

Śpiący mnie zaskoczył tym, że śpi, więc wolałem pilnie się zająć AD9T - ale wszystkiego co się działo, gdy byłem sam na sam z FR, lepiej nie ujawniać. Następnie dzielny śpiący, żywo po wybudzeniu zareagował, więc jak widać, gdyby nie spał to by się rzucił na wyświetlacz, co widać w dalszej części jak wybiegł po wybudzeniu - do tego ten szok jak mnie zobaczył - aż musiał jeszcze raz popatrzyć, bezcenne.
Po jakimś czasie pojawiła się policja, niby przypadkowo, ale chyba jednak ktoś ją wzywał. Poruszona kwestia znaków z Policjantem jest o tyle irytująca, że bocznych dojazdów do tej drogi w strefie, na której mogą sm dokonywać pomiarów to chyba więcej niż 10, a żaden kierujący nie jest zobowiązany do poszukiwania znaków, skoro obowiązują od miejsca ustawienia - od taki absurd lub furtka skrzętnie wykorzystywana przez WSZYSTKIE sm.

Następnie w drodze powrotnej przez Kożuchów, kandydat na komendanta sm udowodnił, gdzie ma przepisy PoRD, ale w tym przypadku po zgłoszeniu faktu wykroczenia, kierujący została ukarany - POUCZENIEM, więc gdyby ktoś miał problemy z PoRD na terenie Kożuchowa z Policją lub sm, może śmiał proponować względem siebie, karę stosowaną przez wszystkie organa nakładające mandaty na podstawie kodeksu wykroczeń, czyli o POUCZENIE - to też jest kara.

JEDNAK NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIE BĘDZIE USUNIĘCIE Z MANDATÓW KONT GMIN, MIAST, NA CHOĆBY SKARB PAŃSTWA CZY WOŚP, LUB USUNIĘCIE NIEFORTUNNIE WPROWADZONYCH UPRAWNIEŃ DO KONTROLI RUCHU DROGOWEGO - OD TEGO JEST POLICJA.

Instr. do tego urządzeń fotoradarowych:
http://www.dompokus.pl/fotoradary/

Przyłącz się FB
https://www.facebook.com/ZlikwidowacStrazMiejska

Przyłącz się do akcji:
Policja, też łamie przepisy - teraz Ty daj mandat Policji!
http://www.youtube.com/watch?v=GPXA339CulI


Zapraszam do odwiedzenia strony http://prawonadrodze.org.pl/
Jestem członkiem tego stowarzyszenia i zapraszam do wstąpienia:

Jestem dziennikarzem LIBERTY MEDIA LTD - radio http://KonteStacja.com

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej