close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Dziewczyna Chce Przerwy - Jak Odbudować Zainteresowanie Dziewczyny?

0 Wyświetleń • 08/19/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl - ona chce przerwy - co robić. Jak odbudować zainteresowanie, gdy dziewczyna chce przerwy w związku. Jak długo powinna trwać przerwa w związku z dziewczyną. Nie rozmawiaj z dziewczyną o waszych uczuciach, gdy ona chce przerwy, ponieważ w ten sposób nie uda się odbudować jej zainteresowania. Dziewczyna chce przerwy - najczęściej to koniec i ona tylko z Tobą tkwi. Jednak dla własnego doświadczenia i 100% pewności możesz samemu sprawdzić, czy ona już tylko zabija z Tobą czas, jeśli zaczniesz z nią randkować według programu 12 randek i dasz jej więcej przestrzeni, żeby mogła za Tobą zatęsknić.

Natomiast nie wyjawiaj dziewczynie, która chce przerwy Twojej strategii i nie mów jej na wprost, co zamierzasz zrobić, ponieważ zabijasz resztki jej zainteresowania i ponownie jesteś nudny, przewidywalny, zbyt dostępny, łatwy.

Dziewczyna chce przerwy - co robić i jak odbudować zainteresowanie dziewczyny.

Po prostu daj jej tę przerwę i pozwól jej zatęsknić. Dziewczyna sama nie wie, co mężczyzna powinien robić, żeby zwiększyć jej zainteresowanie.

Czasami mówią, co je wkurza, więc wtedy dostosuj się do tego, jeśli jej oczekiwania są normalnego do zrealizowania a nie są toksyczne.

Dziewczyna powinna myśleć, że byliście sobie wypisani w gwiazdach i nie powinna wiedzieć, jakich metod użyłeś, żeby odbudować zainteresowanie dziewczyny, gdy ona chce przerwy.

Dlatego nie mów dziewczynie, że teraz będziesz się z nią rzadziej spotykał albo mniej ją dotykał, żeby ona mogła się stęsknić, bo w ten sposób sobie strzelasz w stopę i to nie zadziała, bo ona stwierdzi, że robisz o na siłę albo, że to jakieś manipulacyjne sztuczki, które gdzieś przeczytałeś.

Po prostu daj jej przerwę, widuj ją rzadziej, nie dotykaj jej pierwszy, daj jej zatęsknić i pozwól się jej zastanawiać.

Jeśli jesteś jakimś wyjątkiem od reguły, to może uda się odbudować zainteresowanie dziewczyny.

Najczęściej, gdy dziewczyna mówi, że chce przerwy od związku, to jej zainteresowanie jest już dawno w klozecie i to jest takie łagodne stwierdzenie, że to koniec, żebyś się nie zdenerwował.

Jednakże przekonaj się o tym osobiście poprzez zweryfikowanie jej zainteresowania i próbę odbudowania jej zainteresowania poprzez program 12 randek do związku. Może będziesz rzadko spotykanym wyjątkiem i wszystko wróci do normy.

Subskrybuj kanał i bloga, aby na zawsze uniknąć sytuacji, w której dziewczyna chce przerwy w związku oraz nie będziesz musiał nigdy się zastanawiać, jak odbudować zainteresowanie dziewczyny, która już nie jest zainteresowana.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie