close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

DWA SZURNIĘTE ROBOTY! | SCRAP MECHANIC #258

2 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 07 Feb 2020 / w Ludzie i blogi

Jeśli spodobał ci się materiał koniecznie zostaw łapkę w górę! oraz go skomentuj! A jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału ★https://bit.ly/Hadesiak★ G2A DEAL: http://bit.ly/G2ADealYT
https://www.g2a.com/r/hadesiak Kod 3% Zwrotu: HADES
Halo Halo! Oto jest 257 materiał z mojej serii Let's Play (PL), czyli Zagrajmy w Scrap Mechanic.

Paczka modów: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?edit=true&id=883182292


????TUTAJ TEŻ JESTEM!????
????GRUPA CIAP! https://www.facebook.com/groups/1312563895455258/
????HITBOX: http://www.hitbox.tv/Hadesiak
????Facebook: https://bit.ly/FBHadesiak
????Instagram: https://www.instagram.com/hadesiako/
????Mój ts3 : gamersnation.eu
????Mój Steam: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=191430569&token=IWloWqkS (No jakby ktoś chciał coś dać :P)

słuchawki których używam to: DS 502


Scrap Mechanic to sandboksowa wieloosobowa gra o budowaniu skomplikowanych maszyn, zawierająca zarówno tryb gry kreatywnej, jak i survival. Produkcja dostępna na platformę PC Windows jest pierwszym dziełem studia Axolot Games. Scrap Mechanic zadebiutował na Steamie w ramach usługi Early Access i był rozwijany przez twórców w kolejnych aktualizacjach. Fabuła W Scrap Mechanic wcielamy się w mechanika robotów, który został wysłany na w pełni zautomatyzowaną planetę rolniczą, by zająć się naprawą i konserwacją robotów. Pech chciał, że bohater stracił panowanie nad maszyną i rozbił się, tylko po to by odkryć, że maszyny zajmujące się uprawą i wysyłaniem żywności na ludzkie światy zupełnie zwariowały. Pozostawiony samemu sobie nasz heros musi wykorzystać swoje zdolności i znajomość maszyn, by przetrwać ataki oszalałych mechanicznych przeciwników. Mechanika Mechanika rozgrywki w Scrap Mechanic łączy cechy gier sandboksowych pokroju Rust czy Hurtworld z motywem budowania własnych maszyn z Besiege i innych podobnych tytułów. Zabawa polega więc na zbieraniu surowców i tworzeniu maszyn różnego rodzaju – otrzymujemy w tym temacie sporą swobodę. Żeby realizować te cele, gracz otrzymuje szereg narzędzi, takich jak młotek czy urządzenie do łączenia elementów. Autorzy gry przygotowali ponad setkę części, więc każdy mechanik w pełni zrealizuje swoje inżynierskie zamysły – od samochodów, przez maszyny kroczące, aż po tak absurdalne pomysły jak domy na kółkach. Poza częściami podstawowymi, takimi jak koła i fragmenty karoserii, znajdziemy tu bardziej złożone elementy, pokroju silników, zawieszenia, przełączników czy sensorów. Nieodłączną pomocą w rozpoczęciu kariery mechanika i wynalazcy jednocześnie jest przenośny podnośnik, a także podręczny przewodnik oraz poradnik – autorzy tłumaczą w nim wszelkie zagadnienia z zakresu wcielania nowych pomysłów w życie. Gra jest też nastawiona na kooperację z innymi graczami.

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej