close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Skutki wypadku na A2 (21.04.2016): stłuczki i korki oraz niesprawna policja w Poznaniu

1 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 27 Jan 2020 / w Ludzie i blogi

Witam na moim kanale. Zapraszam do obejrzenia mojego filmu!

O czym jest ten film?

Materiał przedstawia to, co działo się po dzisiejszym (21.04.2016) wypadku na A2 w pobliżu węzła Poznań Luboń. Film skróciłem do kompaktowych rozmiarów, ale tragiczna sytuacja (korki) zaczynała się już na ostatnim skrzyżowaniu w Luboniu jadąc w stronę Poznania.

O co chodzi w tym filmie?

Jak widać części korków i zatorów dałoby się uniknąć gdyby wszystkiemu towarzyszyła AKTYWNA asysta policji. Gdyby odpowiednio wcześniej umieszczono odpowiednie oznakowanie (słynna ozdobna tabliczka "wypadek" jedno skrzyżowanie wcześniej), gdyby zadbano o policyjną kontrolę ruchu (skoordynowaną kontrolę) na tym skrzyżowaniu to jechałoby się lepiej.

Co było moim celem?

Moim celem było zwrócenie uwagi na fakt, że interwencje policji w podobnych sytuacjach nie są skuteczne z punktu widzenia kierowców kwitnących w samochodowych korkach. Można (i trzeba!) tego typu interwencje przeprowadzać bardziej sprawnie. W zasadzie po zabraniu rannych (jeśli w ogóle tacy byli, bo nic na to nie wskazuje), zabezpieczeniu miejsca wypadku (aby nic jak mawia Arnold Boczek "się nie rozdupcyło") należałoby dążyć do jak najszybszego upłynnienia ruchu. Zamiast tego mamy operację Federalnego Biura Śledczego badającego wrak rozbitego Air Force One, czyli wszystko bez sensu! Skutek to jeden wielki bałagan, plus radiowóz blokujący możliwość jazdy na wprost i w lewo. Inna sprawa to informacja. Kierowcy sami nie domyślą się kilkaset metrów wcześniej, że lewy pas jest zajęty. Trzeba im pomóc! To samo dotyczy większej ilości policjantów podczas takiej interwencji - jedna pani policjantka (do której w zasadzie nie mam pretensji, bo widać że brakuje jej ludzi) to za mało! Nie mam nic przeciwko policjantom, również tym z Wielkopolski. Wiem, że ich praca jest ciężka i często niewdzięczna. Chodzi tylko o to - panowie i panie z policji - aby wasze działania służyły obywatelom, służyły kierowcom i ogólnie pomagały, a nie utrudniały życia.

Jeśli moja praca zyskała Twoje uznanie, podoba Ci się ten film - to zapraszam do łapkowania w górę i do subskrybowania - w ten sposób pomożesz mi najbardziej! Pamiętaj, że ten materiał powstał specjalnie dla Ciebie i jest dostępny BEZ ŻADNYCH opłat.

Dziękuję za uwagę!

Pozdrawiam!

Janek z Janek

2016

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej