close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Czy warto montować LPG do Forda Fiesty? Odpowiadamy w Energy Gaz Polska!

3 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 19 Feb 2020 / w Edukacja

Czy opłaca się zagazować Forda Fiestę? Sprawdźcie sami! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Ford Fiesta
Rok produkcji: 2011
Silnik: 1.2 82KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 9L/100km
Spalanie LPG: 10L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 200zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 3100zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 15500km

Ford Fiesta z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 3100zł i dzięki LPG wystarczy tylko 15500km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel FORDA na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! :) Średnie spalanie benzyny - 9L/100km, a LPG tylko 10L/100km co przyniesie Właścicielowi 280zł oszczędności na każde przejechane 1000km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FORD! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FORDA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FORD! http://www.egp.pl/precyzyjny-d....obor-instalacji-gazo

FORD na gaz to niesamowite oszczędności - wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FORDA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FORDA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FORDA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FORD, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cec****e nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FORD TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FORD w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORD jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

Słowa Naszych Klientów "Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom" dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej