close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Czy Są Jeszcze Normalne Dziewczyny?

0 Wyświetleń • 08/20/23
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

http://Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/produkty - czy są jeszcze normalne dziewczyny na tym świecie? "Nie umiem znaleźć dziewczyny" to co raz częściej skutek braku normalnych dziewczyn, a nie tylko braku umiejętności interpersonalnych ze strony mężczyzny. Gdzie znaleźć normalną dziewczynę? Ostatnio poświęciłem cały artykuł i nagranie, mówiąc o tym, gdzie szukać dziewczyny, która jest wartościowa i nadaje się do związku. Dzisiaj ciężko znaleźć dziewczynę, która jest normalna, ponieważ co raz więcej dziewczyn jest pustych i faktycznie lecą tylko na wygląd i pieniądze mężczyzny. Podobnie zaprogramowana jest większość facetów, którzy patrzą tylko na tyłek i piersi dziewczyny oraz jej twarz, czyli skupiają się tylko na wyglądzie. Podobnie co raz więcej dziewczyn skupia się tylko na wyglądzie faceta i jego pieniądzach, ponieważ takim konsumpcyjnym i materialistycznym podejściem jesteśmy cały czas indoktrynowani. Gdzie zatem poznać normalną kobietę? Czy istnieją jeszcze normalne dziewczyny? Istnieją normalne dziewczyny, jednak jest ich o wiele mniej niż tych, które lecą tylko na wygląd faceta i kasę. Rozwiązaniem jest rozwój umiejętności interpersonalnych oraz poznawanie dziewczyn w miejscach, w których są osoby interesujące się szeroko pojętym samorozwojem. Czy są jeszcze normalne dziewczyny w takich miejscach? Oczywiście. Udaj się na klub mówców toasmasters i zapisz się do kilku organizacji studenckich oraz do kół branżowych czy klubów biznesowych, jak PWP, BNI, Business Center Club, ponieważ tam spotkasz normalne dziewczyny, które interesują się czymś więcej niż tipsami i farbami do włosów.

Czy są jeszcze normalne dziewczyny na tym świecie?

Tak, tylko trzeba się bardziej wysilić, aby je znaleźć oraz nie poddawać się ani nie frustrować, gdy przez dłuższy czas nie udaje się poznać normalnej dziewczyny.

Olej takie puste kobiety i skup się na swoim życiu, na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, pewności siebie, swoich zainteresowań i dodatkowych umiejętności zawodowych, a wtedy wielokrotnie zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowej i normalnej dziewczyny.

Skorzystaj również z darmowych porad mailowych, w których otrzymasz konkretne ćwiczenia na pewność siebie, przykłady zaczynania i prowadzenia atrakcyjnej rozmowy, dodatkowe miejsca do poznania normalnej dziewczyny i wiele więcej.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie