close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

ZHIYUN Crane 2S/COMBO/PRO

ZHIYUN Crane 2S/COMBO/PRO aparat ręczny stabilizator Gimbal do lustrza..

AMBASADOR Krzysztof Baliński_ TO POLSKI RZĄD NACISKAŁ NA PODPISANIE 447 TRUMP NIC NIE WIEDZIAŁ !!!

12 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
13
Opublikowany w dniu 10 Jun 2020 / w Wiadomości & Polityka

⁣CYTOWANY MATERIAŁ - https://youtu.be/OrVoRtp-8_M

Jak na razie mamy zablokowany kanał na YT na 1 tydzień, jest zrobione odwołanie jak mówiłem cenzura się zaostrza. Nie mogą wytrzymać prawdy i próbują kneblować usta, kanał dostał ostrzeżenie i jest blokada. W tej sytuacji zbieramy fundusze na własny portal na niezależnym serwerze który będzie pełnił role Facebooka jak I YT w jednym miejscu ponieważ przy postępującej ostatnio cenzurze możemy się spodziewać całkowitego usunięcia z mediów społecznościowych w najbliższym czasie.
Proszę o wpłaty na konto w z tytułem darowizna musimy gromadzić fundusze na prowadzenie dalszej działalności bez odpowiednich środków finansowych niema szans na skuteczne działania prawne jak i medialne, finansowanie to podstawa każdego przedsięwzięcia tak więc proszę o wpłaty każdą osobę w ramach własnych możliwości postawienie niezależnego portalu to w tym momencie priorytet.
Ataki medialne na nas jak i blokada kanału to dowód na to że nasze działania stają się skuteczne tak więc musimy iść za ciosem i gromadzić fundusze. Każdą osobę proszę o wpłatę jak i udostępnienie tego posta dalej.
Parę słów odnośnie cenzury na YT i naszych planów odnośnie portalu w tym filmie - https://youtu.be/5bww-iXgSoI
ZRZUTKA Z NIEWIADOMYCH POWODÓW ZOSTAŁA USUNIĘTA SPRAWA JEST WYJAŚNIANA W TEJ SYTUACJI REZYGNUJE Z USŁUG TEGO PORTALU I PROSZĘ O WPŁATY BEZPOŚREDNIE, DOKŁADNE WYTŁUMACZENIE SYTUACJI W TYM FILMIE - https://youtu.be/1NcyrY1PEu4
NUMER KONTA DO WPŁAT : 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
MICHAŁ ŻULIKOWSKI
TYTUŁEM : DAROWIZNA
PAYAPAL : audioclassa@gmail.com
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
BIC : BPKOPLPW

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej