close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

43 NIESAMOWITYCH LIFEHACKÓW I PROJEKTÓW

4 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 14 Jan 2020 / w Rozrywka

NIEZWYKŁE PROJEKTY DLA DOROSŁYCH
Eksperymenty naukowe są bardo ciekawe. Na pewno zamienią twój wieczór w doskonałą zabawę. Doświadczenia, które ci pokażemy nie wymagają specjalnych umiejętności ani drogiego sprzętu. Pierwszy eksperyment stał się ostatnio niezwykle popularny. Musisz go wypróbować. Twoi znajomi będą zachwyceni! Potrzebne ci będą następujące produkty: ocet, szklanka, jajko i syrop klonowy. Najpierw napełnij szklankę octem. Włóż do niej jajko i pozostaw tak na 1 dzień. Po tym czasie jajko powinno się zrobić większe i lekko przezroczyste. Kolejny krok: włóż jajko do szklanki wypełnionej syropem klonowym i pozostaw na kolejny dzień. Teraz jajko powinno się skurczyć. Na koniec włóż jajko do szklanki z wodą. Możesz też dodać odrobinę barwnika spożywczego. Znowu odczekaj 1 dzień. Rezultat cię zachwyci!
Oglądaj nasz filmik i dowiedz się jak przekopiować obrazek na świeczkę. To doskonały i tani pomysł na spersonalizowany prezent. Narysuj dowolny obrazek na kawałku papieru. Przykryj go chusteczką. Wytnij obrazek i przyłóż teraz do świeczki, przykrywając go woskowanym papierem. Przyklej całość do świeczki taśmą klejącą, żeby się nie przesuwała i skieruj na obrazek gorące powietrze z suszarki do włosów na kilka minut. Ostrożnie usuń papier woskowany. Oto gotowy prezent!
Czy wiesz, że kryształy można hodować w domu? Wlej do słoika wodę i wsyp do niej sól. Dodaj barwnik w dowolnym kolorze i wymieszaj. Do ołówka przywiąż sznurek, który włożysz do środka. Pozostaw całość na 20 dni. Rezultat cię zachwyci! Z takich kryształów możesz wykonać całą kolekcję biżuterii.
Zobacz też ile praktycznych rzeczy można zrobić z desek do krojenia!

ZNACZNIKI CZASU:
00:53 Solne kryształy
01:23 Eksperymenty z jajkami
03:58 Stojak na gazety
08:28 Świeczki z nadrukami
09:57 Ręcznie robiona obudowa na telefon
------------------------------------------------------------------------------------------
Zasubskrybuj nasze kanały:

JASNA STRONA: https://goo.gl/T3WBw5

5-minutowe Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: https://goo.gl/83L3re

PRAWDZIWE HISTORIE: https://goo.gl/4fXJWX

Łatwe i przyjemne projekty do zrobienia w domu. Cieszcie się własnoręcznie zrobionymi przedmiotami! OFICJALNY KANAŁ

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej