watermark logo

Następne wyżej

Fakty Jebać fałsz
0 Wyświetleń

Atak portalu "pacjenci.pl na JERZY ZIEBA VS KARTELE FARMACEUTYCZNE )

91 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
3
Opublikowany w dniu 23 Dec 2019 / In Śmieszne

Wyją bandyty z karteli farmaceutycznych, widać metody Zięby działają skutecznie pomagając ludziom. Każdy Polak powinien zrozumieć jaka jest rzeczywistość

Robicie prosty test; kupujecie renomowaną i drogą witaminę D robicie badanie Witamina D oznaczana przez badanie stężenia metabolitu 25(OH)D3 w surowicy a później robicie to samo tylko z witamina D od Ziemby! Zobaczycie jak koncerny nas oszukują i jaki syf oraz zaniżone stężenie sprzedają!

Polska wg planów Klubu Rzymskiego ma liczyć 15 mln mieszkańców i to nie koniecznie etnicznych Polaków. Ten plan jest realizowany na naszych oczach: przymus szczepień dzieci, zatruta żywność i woda, opryski metalami ciężkimi z wojskowych samolotów, procedury rockefellerowskie stosowane przez lekarzy, które maja za zadanie przede wszystkim sprzedaż lekarstw i mordowanie Polaków pod przykrywka prawa. Niszczenie przez Żydów Jerzego Zięby, który chce zatrzymać robienie chorymi i mordowanie Polaków jest potwierdzeniem ze plan depopulacji jest w Polsce realizowany.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej

Fakty Jebać fałsz
0 Wyświetleń