close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Dookoła AUSTRALII |Etap13| Praca na australijskiej farmie. Kobiety na traktory! | Dobrze Pojechane

0 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 14 Jan 2020 / w Rozrywka

Australia. Praca na farmie. Praca w Australii. Kobiety na traktory.

W trakcie naszej podróży dookoła Australii przyszedł czas na przerwę, odpoczynek oraz naprawę budżetu na dalsze podróże. Znaleźliśmy więc pracę na farmie mlecznej. Naszymi obowiązkami podczas tego miesiąca było karmienie cielaków, zaganianie i dojenie krów oraz oczyszczanie pól przy użyciu traktora. I tak właśnie nie tylko Mariusz, ale i Magda spróbowała swoich sił na traktorze!


Jeśli chodzi o wyjazd do Australii i zdobycie wizy, poszliśmy na łatwiznę i skorzystaliśmy z biura. Pierwsza konsultacja i ocena szans zdobycia wizy do Australii jest DARMOWA, więc zachęcamy do kontaktu. Biuro przygotowuje Cię do wyjazdu oraz przez cały okres trwania wizy zobowiązuje się Ci pomagać i odpowiadać na Twoje pytania. Jeśli zdecydujesz się pojechać do Australii z biurem Perfect, dostaniesz wizę i zgłosisz, że przysyła Cię Dobrze Pojechane, dostaniesz od nas zestaw porad i podpowiedzi, od osób, które przeszły proces wyjazdu, aklimatyzacji, szukania pracy itd, a my dostaniemy prowizję. Zgłoś się do nas, jak tylko dostaniesz wizę ;) (linki do kontaktu z nami poniżej)

Oto link do strony głównej biura:
http://www.perfect.wroc.pl/

oraz do podstrony o emigracji do Australii:
http://www.informationplanet.c....om.pl/kategoria/wizy


Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/Dobr....zePojechane?sub_conf

Na naszej stronie sprawdzisz gdzie możesz się z nami wybrać lub jak przygotować się do Twojego wyjazdu:
www.dobrzepojechane.pl

Ciekawe zdjęcia i fakty:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hl=pl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej