close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

💛 Zabujałam się w Twoich KOSTECZKACH 😅 100 dzieci challenge, The Sims 4 - odcinek 42

3 Wyświetleń • 09/23/22
Udostępnij
kod umieszczania
Fakty Jebać fałsz
Fakty Jebać fałsz
13 Subskrypcji
13

Link do serii 100 dzieci challenge:

https://youtube.com/playlist?l....ist=PLH6Kn9lhgxNBbtq

SUBSKRYBUJ, aby na bieżąco dowiadywać się o nowych odcinkach💚
ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ abym wiedziała, że taki odcinek Ci się spodobał👍🏻💚

Twórz simów do serii pod:
#100dcgamefahren

ZASADY:

Stwórz Simkę, aby rozpocząć wyzwanie. Nazwiemy ją Matką. Twoja Matka musi być kobietą i musi być w wieku młoda dorosła. Musi być człowiekiem [patrz sekcja Opcjonalne Zasady Okultystyczne]. W jej domu nie może mieszkać żaden inny Sim, aby zacząć wyzwanie. Może mieć dowolny wygląd, aspiracje i jakąkolwiek chcesz kombinację cech. Zalecane są cechy "romantyczna" i "rodzinna", ale nie są one wymogiem. Jest także zalecane, żeby posiadała cechę, która pomoże jej zarobić simoleony z jakiejś hobbystycznej umiejętności.
UWAGA: Od początku czerwca 2016 r., Simowie nie są już ograniczeni do „dwóch płci". Dla jasności, tytuł Matki będzie używany w żeńskim zaimku, ale Matka, którą grasz może być dowolnej płci, byleby była Simem mogącym zajść w ciążę.
Możesz wprowadzić swoją Matkę na każdą ze startowych parceli, na którą może sobie pozwolić z $ 20,000, z którymi zaczyna grę. Później, w miarę rozwoju gospodarstwa domowego, kiedy Matka będzie miała co raz większe dochody z jednej z swoich umiejętności, będzie można ją i jej dzieci przenieść na inną parcelę, tak długo jak będzie mogła sobie na to pozwolić, bez używania cheatów. Każda parcela do której wprowadza się Matka, musi być już pusta. Nie można połączyć gospodarstwa Twojej Matki z innym gospodarstwem domowych. Możesz pobierać budynki z Galerii, tak długo, jak Matka może sobie na nie pozwolić.
Bezpośrednim priorytetem dla Matki jest znalezienie Sima, który pomoże jej zajść w ciążę w tym samym dniu kiedy się wprowadziła do nowego domu (generalnie będą to mężczyźni, ponieważ gra domyślnie generuje heteronormatywnych Simów, ale ciąża przy użyciu Sima jakiejkolwiek płci, który może zapładniać inne Simy jest w porządku). Dla ścisłości, ci Simowie nazywani są Dawcami i będą wymieniani w męskich zaimkach.
Będziesz kontynuować wyzwanie, mając jak najwięcej dzieci i znajdując nowych dawców na ojców każdego dziecka. Optymalnym i najbardziej efektywnym sposobem gry jest upewnienie się, że Matka jest zawsze w ciąży. Wcześniejsze zaplanowanie Dawcy (zaplanowanie ich całej kolejki), który zapłodni ją natychmiast po urodzeniu jest idealne i doprowadzi do uzyskania jak największej liczby dzieci w każdym pokoleniu.

Pozostałe informacje o zasadach wyzwania 100 dzieci znajdziecie klikając w poniższy link:
http://sims4n.blogspot.com/2015/10/wy...


💚DONATE (dzięki za wsparcie) https://tipply.pl/u/kanaaa
💚DISCORD: https://discord.gg/sdCp8HfczX
💚FB: https://www.facebook.com/KanaaaKarolina
💚IG: https://www.instagram.com/kanaaatv/
💚TWITCH: https://www.twitch.tv/kanakarolina 🎮
💚ORIGIN: KanaKanusia
💚E-MAIL: kanaaatv@gmail.com ✉️


#Kana #100dcgamefahren #TheSims4

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj wg
Facebook komentarze

Następne wyżej

Auto odtwarzanie