close

Please download Streambang Messenger Only Here

watermark logo

Śmierć i co dalej? Zaryzykujesz wieczność? Czas ucieka!!! (całość w opisie)

1 Wyświetleń
Fakty Jebać fałsz
10
Opublikowany w dniu 07 Feb 2020 / w Ludzie i blogi

Życie przemija, pewne jest na 100%, że każdego z nas kiedyś czeka śmierć.
Jeżeli jesteś osobą niewierzącą w Boga i życie wieczne, bądź wierzącą w reinkarnacje, to właśnie do Ciebie kieruję te rozważania.

Pragnę abyś spróbował, spróbowała odpowiedzieć sobie na kilka pytań.
# Co ze mną będzie jeżeli po śmierci okaże się, że to nie koniec istnienia, że nie ma reinkarnacji a istnieje Bóg, szatan, wieczne niebo oraz piekło?
# Co więc ze mną będzie, gdy po śmierci ciała stanę przed Bogiem i na podstawie mojego ziemskiego życia zapadnie wyrok: wieczne istnienie z Bogiem w miejscu nieopisanego szczęścia, bądź wieczne istnienie bez Boga w miejscu niegasnącego cierpienia, bólu i wyrzutów sumienia.

Czy więc warto ryzykować całą wieczność?
Przecież nie da się udowodnić, że nie istnieje Bóg, szatan, czyściec oraz wieczne niebo i piekło.
Wręcz przeciwnie jest wiele różnych cudownych wydarzeń i zjawisk, które wskazują na istnienie Stwórcy i życia wiecznego oraz potwierdzają prawdziwość religii chrześcijańskiej. Sporo z nich wymieniono w krótkim filmiku na YouTube „Dowody na istnienie Boga i życia po śmierci" - http://www.youtube.com/watch?v=aekbh1-ifqA

Przedstawię teraz, trochę zmieniony zakład francuskiego filozofa Blaise Pascala żyjącego w 17 wieku.
# Jeżeli wierzysz w Boga i żyjesz zgodnie z przykazaniami, a po śmierci okaże się, że On istnieje - to wtedy zyskujesz życie wieczne w niebie.
# A żyjąc do końca życia źle i bez wiary w Boga - to po śmierci czeka Ciebie wieczne, nieskończone piekło, czyli oddzielenie od Boga, przepełnione wyrzutami sumienia, rozpaczą i cierpieniem.
# Natomiast, jeżeli Boga nie ma, to wierząc w Niego i żyjąc dobrze - nic nie tracisz, a i tak jeszcze bardzo wiele zyskujesz.

Podsumowując, po prostu na logikę, opłaca się wierzyć w Boga i żyć zgodnie z przykazaniami, ponieważ można nie tylko zyskać wieczność w niebie, ale już bardzo wiele w tym życiu doczesnym, które dzięki Bogu i wierze nabiera sensu, celu i radości.
W filmiku na YouTube „Opłaca się wierzyć w Boga - o korzyściach płynących z wiary" - http://www.youtube.com/watch?v=xlI_d38N9hE wymieniono w ośmiu punktach konkretne korzyści, jakie wynikają dla człowieka, który jest wierzącym i praktykującym katolikiem.

Życzę każdemu, przeżycia tak tego życia na ziemi, aby nie musiał się go wstydzić i żałować w godzinę śmierci a zwłaszcza na sądzie Bożym, na którym zapadnie wyrok na całą wieczność: niebo albo piekło.

Pokaż więcej
Booking.com
0 Komentarze sort Sortuj wg

Następne wyżej