close

Please download Streambang Messenger Only Here

Kaczyński grozi! Justyno Socha odwołaj protest 6 czerwca 2020 r. | Coś nam szykują...

Nie rozumiem pośpiechu Justyny Sochy… Pali się…?

⁣Coś nam szykują...
Nie rozumiem pośpiechu Justyny Sochy… Pali się…? Wracam – po opublikowanym 28 maja br. PPP 238 – do organizowanego przez nią protestu.
Justynie Sosze oraz sympatykom i promotorom jej protestu proponuję zerknięcie na statystyki PPP 238: 45.900 wyświetleń, 2.800 łapek w górę, 10 łapek w dół.

Zobacz także:

Lech Kaczyński - mąż stanu czy zdrajca?, Serio żarty się skończyły !

Tarcza antykryzysowa 4.0 zmienia zasady, to dosłowny bat na ludzi, na Polaków !

Zainstalujesz aplikację rządową ProteGO Safe!, albo nie wejdziesz do sklepu

Ludzie wyszli na ulicę! Wielkie protesty przeciw tyranii koronawirusowej!

Główny chirurg USA: Przestańcie kupować i nosić maski chirurgiczne

Producent gry pokazuje, jak uporać się z wersją próbną gry Nioh 2

Prezydencki Sondaż. zyskuje Biedroń, Kidawa-Błońska ze spadkiem

Jak odzyskać środki z OFE po śmierci osoby ubezpieczonej?

Zapłacisz 270 zł abonamentu albo odwiedzą cię i nałożą karę. W kilka miesięcy ukarali 9,5 tys. osób

Powstrzymajmy ją przed tak samo nieodpowiedzialnym, co groźnym dla Polaków działaniem.
W okresie pandemii koronawrirusa, po trwającym kilka tygodni zamknięciu gospodarki, w obliczu zagrożenia eskalacji wirusa, najmniej potrzebne są Polakom zamieszki. Jak dramatyczne, tragiczne mogą być w skutkach pokazują obecne wydarzenia w USA. Tymczasem Justyna Socha organizuje w sobotę, 6 czerwca 2020 r., w Warszawie wielotysięczną manifestację, pod ogólnym hasłem: „wolność i sprzeciw wobec globalnych planów kontroli i przymusu szczepień”. Uczestnicy mają maszerować przez centrum Warszawy, z Placu Zamkowego pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów przy al. Ujazdowskich 1/3.
JUSTYNA SOCHA NIE PODAJE, KTO, OBOK NIEJ, JEST ORGANIZATOREM PROTETSU. W WYWIADACH POWOŁUJE SIĘ NA JEJ ROZMOWY Z ANONIMOWYM PRAWNIKIEM I TAK SAMO ANONIMOWYM POLICJANTEM, KTÓRY, JAK MÓWI: „BĘDZIE SIĘ OPIEKOWAŁ ZGROMADZENIEM”. Dezinformuje przy tym – jak w wywiadzie udzielonym promotorowi protestu, Januszowi Zagórskiemu z NTV - w sprawie legalności protestu.


ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA W NIM RODZICÓW Z DZIEĆMI.
W kontekście protestu organizowanego przez J. Sochę wskazać należy na opinię E. Paweli zaprezentowaną w NTV: „Dzisiaj zamierzam Państwu udowodnić, czy może wykazać, że nasza władza, to znaczy rząd PiS’owski nie tylko chce Majdanu w Warszawie, ale wręcz no od już ponad dwóch miesięcy prowokuje społeczeństwo, żeby właśnie taki efekt niepokojów społecznych, buntu społecznego uzyskać.”
Źródło: „WŁADZA CHCE MAJDANU W WARSZAWIE – Ewa Pawela”, NTV niezależnatelewizja, nadawane na żywo 4 maja 2020 r. (00:21), /podkreślenia moje – ZKE/
LINK: 
Protest J. Sochę może przekształcić się w zamieszki, a te w polski, zapowiadany przez Ewę Pawelę, i pożądany jej zdaniem przez PiS Majdan. Jeśli PiS rzeczywiście chce Majdanu w Polsce, w Warszawie, może potraktować protest Justyny Sochy jako świetną okazję dla jego zainicjowania.
Apeluję zatem o… apelowanie do Justyny Sochy o odwołanie organizowanego przez nią protestu. Ona sama nie chce ze mną – mimo że się znamy – na ten temat rozmawiać.
Moją propozycję działań, zamiast przewidywalnego w możliwych, groźnych dla Polaków, skutkach protestu 06.06.2020 r., przedstawiłem w PPP 238. Proponuję odwrócenie kolejności działań forsowanych przez J. Sochę, tj. najpierw skierowanie postulatów do rządu, a dopiero w przypadku ich zlekceważenia, wyjście na ulice. Byłoby to już po opuszczeniu Polski przez żołnierzy obcych wojsk, sprowadzonych do Polski w czasie stanu zagrożenia epidemicznego, i wciąż tu obecnych, uczestników manewrów DEFENDER – Europe 20.
To ważne, bo… Kaczyński grozi…
Jak wspomniałem, nie rozumiem pośpiechu Justyny Sochy… Pali się…? A w ogarniętych zamieszkami USA się pali…

Sympatyków kanału "Po pierwsze Polak"
proszę o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka,
nr konta: 89 7065 0002 0651 9170 1304 0001
SWIFT: WBKPPLPP

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy