close

Please download Streambang Messenger Only Here

Istnieją 3 wersje szczepionek na COVID-19. Wersja 1: „placebo”, wersja 2 „preparat mRNA”, wersja 3: „patogen rakotwórczy”.

Możemy być już jednak bliżej końca tego pandemicznego szaleństwa, aniżeli nam się wydaje. Otóż najpotężniejsze konwulsje następują tuż przed śmiercią, i najciemniej jest tuż przed świtem.....

06/17/22  •  674 Wyświetleń

Edukacja
Fakty Jebać fałsz avatar

Zatem „Oni”, czyli ci, którzy stoją za tym globalnym „eksperymentem medycznym”, zaczynają widzieć i rozumieć, że zbyt wiele prawdy wypłynęło na jaw, to też kłamstwo pandemii może paść lada miesiąc. To z kolei motywuje ich do z maksymalizowania nacisku na te tak zwane szczepienia, na COVID-19, aby jeszcze „wyszczepić” jak najwięcej populacji.

 

Dlaczego u niektórych „zaszczepionych” na COVID-19 występują skutki uboczne, a u innych nic złego się nie dzieje? Możliwe, że wyjaśnia to oświadczenie byłej naczelnej pielęgniarki ze Słowenii. Od 31 lipca 2021 roku w Słowenii krąży wideo z oświadczeniem Very Kanalec, która przez wiele lat pracowała w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Lublanie (Univerzitetni Klinični Center Ljubljana) na stanowisku naczelnej pielęgniarki.

Przydzielono jej obowiązki dotyczące realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Obecnie nie sprawuje już tej posady. Według jej profilu na „Facebooku” wynika, że nie aprobuje „szczepień” przeciw COVID-19 i lockdownów. Pod koniec lipca wygłosiła przed kamerą oświadczenie wyjaśniające przyczyny jej rezygnacji z posady oraz poinformowała opinię publiczną o istnieniu trzech wersji preparatów na COVID-19, które różnią się składnikami. Można je odróżnić po oznaczeniach numerycznych na opakowaniach szczepionek w ich kodach – liczbach 1, 2 i 3.

Liczba 1 – placebo zarezerwowane dla „wybranych” członków elit (sól fizjologiczna), które otrzymuje też około 30% populacji.

Liczba 2 – preparat mRNA (czyli terapia genowa mRNA).

Liczba 3 – preparat mRNA wzbogacony o patogeny wywołujące choroby onkologiczne (np. raka tkanek miękkich).

Vera Kanalec powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów – wszyscy otrzymali preparat z placebo. Wbrew krążącym w Internecie podobnym informacjom rozpowszechnianym oddolnie przez internautów, nie pokazała fiolek z kodami do kamery, lecz o nich opowiedziała.

W serwisie „YouTube” można znaleźć pierwszą część wypowiedzi, mniej kontrowersyjną. Drugą, z powodu cenzury, umieszczono na stronie „BitChute”. Powyżej kopia pełnej wersji – ściągniętej z „Facebooka”. Film opublikował 1 sierpnia kanał „Generacija 8”, ale dopiero teraz zaczyna interesować się nim opinia publiczna. W polskich mediach mainsteramowych nie usłyszycie o tym ani słowa. Poniżej najważniejszy fragment wystąpienia z tłumaczeniem na język angielski. (Film został udostępniony na portalu WolneMedia.net, tutaj macie link, Spójrzcie: https://wolnemedia.net/ujawniono-ze-sa-trzy-wersje-szczepionki-na-covid-19/).

To nie pierwsza informacja o różnych wersjach preparatów na COVID-19. Strona „The Exposé” ujawniła w październiku, że według danych bazy VAERS na 15 października 2021 roku, która rejestruje zgłoszenia poszczepiennych skutków ubocznych, 95% wszystkich serii „szczepionek” Pfizera i Moderny nie spowodowały żadnych obrażeń (bardziej precyzyjnie: nie odnotowane takich zdarzeń w systemie VAERS), jednak 5% serii było odpowiedzialnych za 100% obrażeń. Najbardziej śmiertelna seria „szczepionki” Moderny zaczyna się od numerów „039K20A”. Ta sama seria odpowiedzialna jest za 4 tysiące nieśmiertelnych skutków ubocznych.


Powyższe informacje znajdują się na portalu internetowym WolneMediai.net, którą to stronę notabene Wam polecamy. Natomiast od siebie chciałem dodać, że dziś zapoznałem się z wieloma artykułami, które mogę streścić w słowach: „coraz większa liczba krajów szczepi preparatami genowymi mRNA, na COvid-19 gdzie się da i czym się tylko da i kogo się tylko uda”. Pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, po analizie wyżej wspomnianych publikacji była jedna i de facto bardzo silna. Co to za myśl?

Otóż zrozumiałem, że możemy być już jednak bliżej końca tego pandemicznego szaleństwa, aniżeli nam się wydaje. Otóż najpotężniejsze konwulsje następują tuż przed śmiercią, i najciemniej jest tuż przed świtem. Zatem „Oni”, czyli ci, którzy stoją za tym globalnym „eksperymentem medycznym”, zaczynają widzieć i rozumieć, że zbyt wiele prawdy wypłynęło na jaw, to też kłamstwo pandemii może paść lada miesiąc. To z kolei motywuje ich do z maksymalizowania nacisku na te tak zwane szczepienia, na COVID-19, aby jeszcze „wyszczepić” jak najwięcej populacji.

Autor: Maurycy Hawranek.

Źródło: wolnemedia.net

Na podstawie: Grandeinganno.itTheExpose.uk

Fot. youtube.com

 

0 Komentarze
Nie znaleziono komentarzy

Powiązane artykuły