Najnowsze filmy

Pandemic 2016 [Lektor PL]
Pandemic 2016 [Lektor PL] Made in haha 1 Wyświetleń • 10 miesięcy temu

⁣Przyszłość. Większość populacji zainfekowana jest rozprzestrzeniającym się po świecie, niebezpiecznym wirusem, który zamienia ludzi w obłąkane, krwiożercze istoty. Niezainfekowani walczą o przetrwanie. Jedyną nadzieją jest szybkie znalezienie szczepionki. Po upadku Nowego Jorku lekarka Lauren Chase (Rachel Nichols) udaje się do Los Angeles. Razem ze swoim zespołem poszukuje tam jednostek, które nie zostały dotknięte zarazą. Kobieta nagrywa ich opowieści. Liczy, że pomogą jej odnaleźć upragnione przez całą ludzkość lekarstwo i ocalić świat przed zagładą.

CZARNOBYL Chernobyl #5 (2019)
CZARNOBYL Chernobyl #5 (2019) Made in haha 9 Wyświetleń • 1 rok temu

⁣⁣⁣⁣Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

CZARNOBYL Chernobyl #4 (2019)
CZARNOBYL Chernobyl #4 (2019) Made in haha 9 Wyświetleń • 1 rok temu

⁣⁣⁣Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

CZARNOBYL Chernobyl #3 (2019)
CZARNOBYL Chernobyl #3 (2019) Made in haha 10 Wyświetleń • 1 rok temu

⁣⁣Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

CZARNOBYL Chernobyl #2 (2019)
CZARNOBYL Chernobyl #2 (2019) Made in haha 10 Wyświetleń • 1 rok temu

⁣⁣Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

CZARNOBYL Chernobyl #1 (2019)
CZARNOBYL Chernobyl #1 (2019) Made in haha 1 Wyświetleń • 1 rok temu

⁣Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.

Pokaż więcej